UX design

User Experience design je při vývoji aplikací klíčovým stavebním prvkem, bez kterého se žádná moderní aplikace neobejde. Na návrzích UX pro firemní aplikace jsem začal pracovat prostřednictvím projektů Spatial Hubu (dříve Laboratoře virtuální reality) řešených v rámci výzkumu uživatelských rozhraní, kde jsem pracoval na designu konkrétních softwarových řešení, převážně z oblastí GIS.

Portál Moji Lidi

uxlogo_01

V rámci spolupráce týmu Spatial Hubu s firmou Cyrrus Advisory bylo navrženo uživatelské rozhraní portálu Moji Lidi.

Mobilní aplikace Gisella

Mobilní GIS aplikace Gisella je vyvíjena ve spolupráci týmu Spatial Hubu s firmou Envipartner, která je dodavatelem systémů pro povodňové plány Wegas. Aplikace Gisella je zaměřena na evidenci geodat, jejich sdílení v reálném čase a synchronizace dat mezi všemi zařízeními uživatele.

Komplexní firemní informační systém

V rámci spolupráce týmu Spatial Hubu s firmou vyvíjející komplexní firemní informační systém bylo provedeno uživatelské testování stávající verze systému, identifikovány problematická místa a navržen komplexní redesign aplikace.

Nástroje pro Infrastrukturu na Mendelu

V rámci Infrastruktury na Mendelu jsem navrhl design některých nástrojů a informačních prvků,

Design webových stránek

Design nových stránek Informatiky na MENDELU vznikl jako nadčasová součást propagační kampaně. Design dalších webů vznikl jako součást zakázek na tvorbu kompletních webových prezentací.