UX design

Na návrzích UxD (User Experience design) pro firemní aplikace jsem začal pracovat prostřednictvím projektů týmu Spatial Hubu (dříve Laboratoře virtuální reality) řešených v rámci výzkumu uživatelských rozhraní.

Informační panel

V rámci projektů týmu Infrastruktury na MENDELU jsem vytvořil návrh Informačního panelu pro učebny.

Informační systém Qi


V rámci spolupráce týmu Spatial Hubu s firmou DC Concept a.s. vyvíjející komplexní firemní informační systém Qi jsem se podílel na projektech Zpracování expertní studie na uživatelské rozhraní informačního systému Qi a Inovace pravidel pro návrh uživatelského rozhraní systému Qi.

Portál Moji Lidi

V rámci spolupráce týmu Spatial Hubu s firmou Cyrrus Advisory jsem se podílel na  návrhu user experience a uživatelského rozhraní portálu Moji Lidi.

Mobilní aplikace Gisella

V rámci spolupráce týmu Spatial Hubu s firmou Envipartner jsem se podílel na návrhu funkcionality, user experience a uživatelského rozhraní aplikace Gisella. Aplikace Gisella je zaměřena na evidenci geodat, jejich sdílení v reálném čase a synchronizace dat mezi zařízeními uživatele.

Fiktivní UI pro videoklip Den studenta

V rámci propagace MENDELU jsem vytvořil fiktivní UI ovládané gesty pro inovovanou část stop motion klipu Den studenta.

Nástroje pro tým Infrastruktury

V rámci projektů týmu Infrastruktury na MENDELU jsem navrhl user experience a design některých nástrojů a informačních prvků.

Design webových stránek

Design stránek Informatiky na MENDELU jsem navrhoval jako součást propagační kampaně.